Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. století, zlato, hmotnost 8,22 g btto, ryzost 585/000, osazen třemi brilianty o celkové hmotnosti 0,28 ct, délka 4,6 cm, opatřeno CZ puncovní značkou."